Pazar, Temmuz 10, 2011

EKİNCİLER HOLDİNG İŞ BAŞVURUSU

EKİNCİLER HOLDİNG İŞ BAŞVURUSU

Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan Ekinciler Holding'in işe alım süreci ve iş başvurusu bilgileri yer almaktadır.

Ekinciler Holding A.Ş. nin hikayesi, Türkiye’de özel sektör hareketine paralel olarak, 1960’lı senelerde başladı. Holding’ in kurucusu Ali EKİNCİ, demir çeliğin ulusal kalkınmadaki önemini kavrayarak, aynı senelerde ticaretten sanayiye geçme kararı aldı ve 1968 senesinde kurulan, Ali Ekinci ve Evlatları Kolektif Şirketi ile holdingin temelleri atılmış oldu. Ali Ekinci’ nin izinden yürüyen ve Grubun, pek çok değişik sektörde atılım yapmasını sağlayan Orhan Ekinci’ nin firmaların başına geçmesi , Topluluk ta büyümenin başlangıcı olarak anılabilir.

70’li senelerin başında filizlenmeye başlayan demir çelik sektörü, Ekinciler Ailesi’nin İskenderun da açılan fabrikası ile gelişimini hızlandırdı. Aynı dönemde demir-çelik üretiminin yanı sıra, dış ticaret, uluslararası taşımacılık alanlarında da atılımlar gerçekleştirildi. Şirketler bazında hızlı ve güvenli adımlarla süren yükseliş, 1986 yılında Ekinciler Holding’ in kuruluşuyla artarak devam etti.

80’li senelerde ihracata, 90’lı senelerde ise kara ve deniz taşımacılığı ve genel inşaat taahhüt faaliyetleri ile hizmet sektörüne, özellikle finans alanına ağırlık verildi.

90’lı yıllar, toplam kalite uygulaması anlayışının yerleştiği Ekinciler Holding ve grup şirketlerinde çağdaş yapılanmanın başladığı dönemdir.

EKİNCİLER HOLDİNG İŞ BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN.

Üstte yer alan bağlantıyı tıkladığınız zaman açılacak olan sayfada online iş başvurusu formunu doldurabilirsiniz.*ilanlar-basvurular.blogspot.com tarafından hazırlanan bu sayfa yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizin kurumlar ile bağlantısı yoktur

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ilanlar-basvurular.blogspt.com personel, eleman, iş başvuru, memur alımı, akademik personel alımı,işçi alımı üzerine güncel haberleri ve ilan duyurularını takip edebileceğiniz kapsamlı bir sitedir. Bu kısımdan yorum yapmak için yorumlama biçiminden adı/url yazan kısmı seçin. Url kısmını boş bırakabilirsiniz.

Bu kısımdan bizlere yorumlarınızı iletebilirsiniz. Sitemizin adı geçen firmalar ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Sitemiz yalnızca iş başvuru sayfalarının bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Bu sayfaya yorum yaparken telefon vs. gibi kişisel bilgilerinizi girmeyin.