Pazar, Temmuz 17, 2011

FNSS SAVUNMA SİSTEMLERİ İŞ BAŞVURUSU

FNSS SAVUNMA SİSTEMLERİ İŞ BAŞVURUSU
Türkiye’nin en büyük iş başvuru ve kariyer sitesi Müstahdem.com tarafından hazırlanan bu sayfada firmanın işe alım süreci ve insan kaynakları politikası hakkında bilgiler yer almaktadır. Firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler için gereken bilgiler sayfamızdadır.

FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.; Türk Nurol Holding A.Ş. (%51) ve BAE Systems (%49) tarafınca kurulmuş bir ortaklık girişimi olup, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Müttefik Silahlı Kuvvetlerinin kullanımı için paletli ve tekerlekli Zırhlı Muharebe Araç aileleri ile Silah Sistemleri'nin tasarım, üretim ve satışında önder bir kuruluştur.

FNSS kuruluşundan günümüze yapmış olduğu çalışmalar ile gerek paletli gerekse de tekerlekli karmaşık kara muharebe platformlarını tasarlayıp geliştirebilecek alt yapı ve kabiliyete ulaşmış olup farklı ihtiyaçlar çerçevesinde değişik ağırlık sınıflarında araçları geliştirip üretebilecek seviyeye gelmiştir.

FNSS, yan sanayii geliştirmeye de önem vermiş ve 100'den fazla firmaya eğitim, sistem, aparat ve tezgah yatırımı yapmak suretiyle bu kuruluşların üretim ve hizmetlerinde NATO Askeri Şartnamelerinde istenilen kalite seviyesine ulaşılmasını sağlamıştır. FNSS bu amaçla, Türkiye'de 100 milyon doların üzerinde bir yatırım yaparak yan sanayiinin geliştirilmesini sağlamış ve rekor yerli katkı seviyelerine ulaşmıştır.

FNSS üretimi paletli Zırhlı Muharebe Araçları (ZMA), kendi sınıflarındaki en modern araçlardır ve çağdaş orduların 21. yüzyıla özgü harekât gereksinimlerini karşılayacak en yeni teknolojileri içermektedirler. FNSS geniş bir Zırhlı Muharebe Araçları ailesi oluşturmuş olup, kullanıcı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda değişik araç konfigürasyonları geliştirilebilmektedir.

FNSS SAVUNMA SİSTEMLERİ İŞ BAŞVURUSU YAPIN

İş  başvuruları,  isbasvuru@fnss.com.tr adreslerinden yapılmaktadır.


Türkiye’nin en büyük iş başvuru ve kariyer sitesi ilanlar-basvurular.blogspot.com tarafından hazırlanan bu sayfada firmanın işe alım süreci ve insan kaynakları politikası hakkında bilgiler yer almaktadır. Firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler için gereken bilgiler sayfamızdadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ilanlar-basvurular.blogspt.com personel, eleman, iş başvuru, memur alımı, akademik personel alımı,işçi alımı üzerine güncel haberleri ve ilan duyurularını takip edebileceğiniz kapsamlı bir sitedir. Bu kısımdan yorum yapmak için yorumlama biçiminden adı/url yazan kısmı seçin. Url kısmını boş bırakabilirsiniz.

Bu kısımdan bizlere yorumlarınızı iletebilirsiniz. Sitemizin adı geçen firmalar ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Sitemiz yalnızca iş başvuru sayfalarının bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Bu sayfaya yorum yaparken telefon vs. gibi kişisel bilgilerinizi girmeyin.