Salı, Temmuz 19, 2011

MESCİER DEMİR ÇELİK İŞ BAŞVURUSU

MESCİER DEMİR ÇELİK İŞ BAŞVURUSU
Ülkemizin en büyük 500 sanayi şirketi arasında yer alan firmanın kariyer,insan kaynakları,işe alım süreci hakkında özet açıklamalar bulunmaktadır. Şirketin iş başvurusu işlemleri hakkında detaylı açıklamalar sayfamızda bulunmaktadır.

Firma Hakkında (Firmanın sitesinde yer alan bilgilere göre) (Firmanın sitesinde yer alan bilgilere göre)

Geçmişi 1960’lı senelere, Karabük‘te gerçekleştirdiği Demir-Çelik ürünleri ticaretine dayanan Mescier Demir Çelik, 1990 senesinde devreye soktuğu haddehane tesisiyle üretici kimliğini kazanmış, o günden bugüne yaptığı atılımlarla sürekli büyüyerek Türkiye Demir-Çelik endüstrisinde hatırı sayılır bir konuma ulaşmıştır. Mescier Demir Çelik’in ana faaliyet alanı, Karabük’te ve Bartın’da kurulu haddehane tesislerinde uluslararası kalite standartlarında köşebent, lama, kare, yuvarlak v.b gibi demir-çelik ürünlerinin üretimi, iç ve dış pazarlara satışıdır.


Üstte yer alan bağlantıyı tıkladığınız zaman şirketin websitesinin İnsan Kaynakları sayfasının iş başvurusu formu açılacak. Bu sayfada formu doldurarak iş başvuru formunuzu gönderebilirsiniz.

* Ülkemizin  1 numaralı iş başvuru sitesi ilanlar-basvurular.blogspot.com tarafından hazırlanmış olan bu sayfa yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizin ismi geçen kurumlar/firmalar ile bağlantısı bulunmamaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ilanlar-basvurular.blogspt.com personel, eleman, iş başvuru, memur alımı, akademik personel alımı,işçi alımı üzerine güncel haberleri ve ilan duyurularını takip edebileceğiniz kapsamlı bir sitedir. Bu kısımdan yorum yapmak için yorumlama biçiminden adı/url yazan kısmı seçin. Url kısmını boş bırakabilirsiniz.

Bu kısımdan bizlere yorumlarınızı iletebilirsiniz. Sitemizin adı geçen firmalar ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Sitemiz yalnızca iş başvuru sayfalarının bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Bu sayfaya yorum yaparken telefon vs. gibi kişisel bilgilerinizi girmeyin.