Pazar, Temmuz 17, 2011

POLİNAS PLASTİK İŞ BAŞVURUSU

POLİNAS PLASTİK İŞ BAŞVURUSU
Türkiye’nin en büyük iş başvuru ve kariyer sitesi ilanlar-basvurular.blogspot.com tarafından hazırlanan bu sayfada firmanın işe alım süreci ve insan kaynakları politikası hakkında bilgiler yer almaktadır. Firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler için gereken bilgiler sayfamızdadır.

Türkiye'nin ilk BOPP (Çift Yönde Gerdirilmiş Polipropilen) film üreticisi olan Polinas, 1982 senesinde Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde kuruldu. 1985 senesinde 5 bin ton/yıl kapasite ile üretime başladı. Bugün, 174.000 m2 bir alan üzerinde; 100.000 ton/yıl kurulu kapasite ile üretim yapmaktadır. Polinas, geniş bir yelpazede üretilen kaliteli ürünleri, üretim kapasitesi ve hizmet kalitesi ile dünyanın önde gelen BOPP üreticileri arasındadır. Tüm dünyada esnek ambalaj sektörüne hizmet veren Polinas, BOPP filmler, CPP ve MOPP filmler, metalize filmler, kaplı filmler, bariyer filmler, açma şeritleri ve holografik filmler üretmektedir. İyi organize olmuş dağıtım ağı sayesinde Polinas ürünleri tüm dünyaya ihraç edilmektedir.
Üstte yer alan bağlantıyı tıkladığınız zaman açılacak olan sayfada firmanın İnsan Kaynakları sayfasında bulunan iş başvuru formu açılacaktır. Bu iş başvurusu formunu doldurarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

*ilanlar-basvurular.blogspot.com tarafından hazırlanan bu sayfa sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sitemiz ilanlar-basvurular.blogspot.com’un sitede adı geçen kurumlar/firmalar ile bir bağlantısı yoktur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ilanlar-basvurular.blogspt.com personel, eleman, iş başvuru, memur alımı, akademik personel alımı,işçi alımı üzerine güncel haberleri ve ilan duyurularını takip edebileceğiniz kapsamlı bir sitedir. Bu kısımdan yorum yapmak için yorumlama biçiminden adı/url yazan kısmı seçin. Url kısmını boş bırakabilirsiniz.

Bu kısımdan bizlere yorumlarınızı iletebilirsiniz. Sitemizin adı geçen firmalar ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Sitemiz yalnızca iş başvuru sayfalarının bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Bu sayfaya yorum yaparken telefon vs. gibi kişisel bilgilerinizi girmeyin.