Pazar, Temmuz 10, 2011

TRAKYA CAM İŞ BAŞVURUSU

TRAKYA CAM İŞ BAŞVURUSU


Türkiye'nin en büyük 500 firması arasında yer alan Trakya Cam'ın işe alım süreci hakkında açıklamalar yer almaktadır.

Küresel düşünen, katma değer yaratan, devamlı gelişim içinde, müşteri duyarlılığına sahip, yeterlilikleri ve kişisel sorumluluk duygusu gelişmiş, yabancı dil bilen, takım çalışmasına yatkın, topluma ve çevreye duyarlı, risk alabilen insan kaynağı ile çalışmaktır.

İşe Alma

Trakya Cam'da başlangıç pozisyonları için işe alım yapılmaktadır. Yönetici atamalarında iç kaynaklardan yararlanmak esastır.


*ilanlar-basvurular.blogspot.com tarafından hazırlanan bu sayfa yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizin kurumlar ile bağlantısı yoktur

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ilanlar-basvurular.blogspt.com personel, eleman, iş başvuru, memur alımı, akademik personel alımı,işçi alımı üzerine güncel haberleri ve ilan duyurularını takip edebileceğiniz kapsamlı bir sitedir. Bu kısımdan yorum yapmak için yorumlama biçiminden adı/url yazan kısmı seçin. Url kısmını boş bırakabilirsiniz.

Bu kısımdan bizlere yorumlarınızı iletebilirsiniz. Sitemizin adı geçen firmalar ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Sitemiz yalnızca iş başvuru sayfalarının bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Bu sayfaya yorum yaparken telefon vs. gibi kişisel bilgilerinizi girmeyin.