Perşembe, Temmuz 14, 2011

TEMSA İŞ BAŞVURUSU

TEMSA İŞ BAŞVURUSU

Temsa Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alıyor. Bu sayfada firmanın işe alım süreci hakkında bilgiler yer almakta. Makalenin sonunda iş başvurusu yapmanız için gereken bilgilere ulaşacaksınız.

"Yaratıcı çözümler" sunarak pazarda "küresel marka" olmayı amaçlayan firmanın belirlenen stratejiler doğrultusunda, rekabet avantajı yaratacak organizasyonlara sahip olması için gereken eğitim, gelişim ve yetiştirme çalışmalarının gerçekleştirilmesini sağlayarak ortak bir Şirket Kültürü oluşturmak.

Bu politika paralelinde;
Mesleki ve bireysel yetkinlikleri devamlı güncel tutarak eğitim ve gelişimi hayat boyu sürdürmek.
Etkin ölçüm/değerlendirme sistemi kurarak doğru adayları firma bünyesine kazandırmak.
Objektif ve anlaşılır değerlendirme sistemlerini oluşturarak başarılı performansı belirlemek ve maddi, manevi takdir, tanıma yöntemlerini yaşama geçirmekten,
Elemanların kişisel gelişim alanlarını tanımlayarak gerek duyduğu yetkinlikleri kazandırmak.
Elemanlara sürdürülebilir bir motivasyon ve tatmin sağlamak,
İnsana saygı unsurunu temel alan bir yönetim anlayışını oluşturmaktan ve etik değerleri uygulamak.

TEMSA İŞ BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN.

Üstte yer alan bağlantıyı tıkladığınız zaman Sabancı grubunun resmi İK sitesinin Temsa bölümü açılacak. Bu sayfada iş başvurusu yapabilirsiniz.


* ilanlar-basvurular.blogspot.com tarafından hazırlanan bu sayfa yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizin kurumlar ile bağlantısı yoktur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ilanlar-basvurular.blogspt.com personel, eleman, iş başvuru, memur alımı, akademik personel alımı,işçi alımı üzerine güncel haberleri ve ilan duyurularını takip edebileceğiniz kapsamlı bir sitedir. Bu kısımdan yorum yapmak için yorumlama biçiminden adı/url yazan kısmı seçin. Url kısmını boş bırakabilirsiniz.

Bu kısımdan bizlere yorumlarınızı iletebilirsiniz. Sitemizin adı geçen firmalar ile herhangi bir bağlantısı yoktur. Sitemiz yalnızca iş başvuru sayfalarının bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Bu sayfaya yorum yaparken telefon vs. gibi kişisel bilgilerinizi girmeyin.